Co je to UCS™ CLOUD Solutions, komu je určen a k čemu slouží?
UCS™ CLOUD Solutions
je systém, určený k vzdálené diagnostice a monitorování různých senzorů v celé řadě oborů jako např. ve vážicím průmyslu, v zemědělství, ve stavebních činnostech, geodetických činnostech aj. Hlavní uživatelé jsou odborné a specializované firmy, provádějící práce na těchto instalacích, servis či jiné profesionální aktivity spojené s danou činností.  Implementace systému umožní mít přehled o stavu instalace, a to vzdáleně a s ukládáním všech měřených dat do cloudového úložiště.


Co lze z měřených dat zjistit a jak je lze využít?
Z měřených dat lze zjistit zásadní informace týkající se stavu instalace jako např. stav váhy a jednotlivých instalovaných snímačích sil, hmotnost váženého sila, hodnota sil působící na pažicí konstrukce, náklon stěn stavebních jam a jiné dle konkrétního řešení. Získávána data jsou současně vstupními daty pro další analýzu využitím umělé inteligence pro predikci dějů, čímž lze předvídat budoucí potíže.


Kde se data zobrazují a ukládají? Jak je mohu zákazníci vidět?
Data jsou prostřednictvím hardwarového modulu UCS™ X1 a/nebo UCS™ X1 DIN bezpečně zasílána do cloudového úložiště. Pomocí dashboardu na webovém rozhraní můžete aktuální i historická data přehledně a graficky zobrazovat. Data můžete zobrazit jak na počítači/notebooku, tak na mobilním telefonu/tabletu pomocí internetového prohlížeče.

Jak se o případných potížích monitorované instalace zákazníci dozví?
O případných potížích a nebo horšícím se stavu instalace budete informováni e-mailem a SMS, které Vás upozorní, že instalace vykazuje anomálie, které by mohly vést k nefunkčnosti a potížím. Systém se nastaví tak, aby při překročení určitých mezních parametrů systém o dané situaci informoval.

Lze systém implementovat i do již stávajících instalací?
Ano, systém lze implementovat jak na nové, tak stávající instalace. Tam, kde jsou zařízení již instalovaná je potřeba ověřit jejich připravenost pro projení s modulem UCS™ X1 a/nebo UCS™ X1 DIN. V jiných instalacích je potřeba analyzovat možnosti instalace a upevnění s ohledem k možnostem daných prostorů. Možnosti implementace jsou řešitelné téměř všude.

Lze monitorovat i více instalací současně?
Ano, systém umožňuje monitorovat současně libovolný počet instalací. Na dashboardu se připraví mapa s umístěním všech instalací, které odborná firma spravuje, a po kliknutí na místo na mapě, se zobrazí informace o stavu dané konkrétní instalace. Nastavení alarmů je samozřejmě realizovatelné také pro veškeré Vaše instalace bez omezení.

Poslední dobou slýcháváme o implementaci umělé inteligence v mnoha oborech průmyslu, v zemědělství a jiných. Lze to aplikovat i ve Vašem případě?
Ano, umělá inteligence však vyžaduje předchozí učící proces, ke kterému potřebuje data. Těchto dat je třeba mít určité minimální množství a implementaci systému je tedy z tohoto pohledu potřeba realizovat co nejdříve za účelem získání co největšího množství dat. Čím více dat, tím větší přesnost. Pro příští rok připravujeme možnost využití neuronových sítí pro predikci údržby mostní váhy.

Je implementace složitá a nákladná? Co mi implementace přinese?
S ohledem k finančním a časovým úsporám se jedná o nástroj, který Vám přinese vyšší zisk, a to minimalizováním prostojů při opravách, údržbě a kontrole, lepší organizaci práce, méně častými stresovými situacím a rychlejšími reakcemi Vaši servisní firmy při případných potížích. Možnosti vzdálené diagnostiky umožní, aby jste si před výjezdem k hlášené závadě ověřil detailněji stav instalace, čímž získáte lepší přehled co Vás v místě instalace čeká.NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT PRO ODBORNOU KONZULTACI


Pomůžeme vám při řešení vašich potřeb směřující k úsporám a zvýšení bezpečnosti vašich aktivit

Analýza potřeb

  • Ověření vašich požadavků
  • Návrh vhodného řešení
  • Představení funkčnosti

Volba senzorů

  • Volba vhodných senzorů
  • Ověření všech parametrů měření
  • Návrh optimální instalace senzorů

Dashboard

  • Návrh optimálního zobrazení
  • Propojení dat s dashboardem

Další služby

  • OEM řešení

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


Pro případné dotazy můžete využít naše kontaktní údaje společnosti nebo vyplnit formulář uvedený níže.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Proč k nám?

  • Úspora

    Naše řešení vám přinese významnou úsporu času a financí. Při vzdáleném monitorování se významným způsobem omezí potřeba fyzické návštěvy místa měření. Znalostí měřených veličin zjistíte efektivitu vaši práce a minimalizujete ztráty
  • Profesionalita

    Vše pečlivě promyslíme a navrhneme optimální řešení volbou vhodných senzorů a jejich vhodnout instalaci. Ověříme si vaše potřeby a požadavky, a dále zanalyzujeme i možnost měření dalších veličin, které mohou být při vaši práci směrodatné
  • Důvěra

    Přistupujeme k vám férově pro vaši i naši spokojenost dobré vykonané práce. Vzájemná důvěra je důležitou vlastností při dlouhodobé spolupráci, která je u vzdálenoého monitorování nutností
  • Dlouhodobý servis

    Nasloucháme vám a nabízíme produkt dle vašich cílů a plánů tak, aby jste pod jedním řešením mohli monitorovat veškeré vaše instalace. Konstatní upgrade systému po dobu životnosti je samozřejmostí

Schůzka

Domluvte si schůzku s odborným poradcem právě teď! Kontaktujte nás

AKTUALITY

  • TECHAGRO 2024

    27. 3. 2024

    Zveme Vás na veletrh TECHAGRO 2024 (7.4.-11.4.2024)!

  • REST API

    3. 11. 2023

    REST API je rozhraní, které umožňuje propojení mezi různými aplikacemi a systémy prostřednictvím internetu. Nyní lze REST API využít k získávání dat z cloudové služby UCS-CLOUD výhradně určené pro hardwarové moduly UCS-X a UCS-X DIN.

  • SensWEIGHT.eu - nová webová prezentace

    21. 7. 2023

    Nové řešení vzdáleného monitorování SensWEIGHT. Více v rubrice ŘEŠENÍ

  • Nová řešení

    12. 5. 2022

    Nová řešení vzdáleného monitorování MONSIL a PAŽENÍ. Více v rubrice ŘEŠENÍ

Archív

Obory působnosti